Bezdrátový internet

Jsme poskytovatelé bezdrátového internetu v síti TTNET. Rozsah našich služeb uspokojí jak uživatele v domácnostech, tak velké firmy.

Standardní montážní sada se skládá z bezdrátového WiFi zařízení, datového kabelu k připojení k PC nebo domáci WiFi. Cena vzhledem k použitému materiálu se může lišit. Standardně se cena připojení pohybuje kolem 2500Kč s DPH. Cenu vám přibližně odhadne technik ještě před započetím práce. Samotná montáž trvá cca 1 - 2 hodiny a je ZDARMA za předpokladu dodržení časového rozsahu. Po připojení zůstává bezdrátový set ve Vašem vlastnictví a lze ho použít k připojení jakéhokoliv poskytovatele bezdrátového internetu.

Pro připojení je důležitá přímá viditelnost na přípojný bod. Stromy a jiné překážky bránící přímé viditelnosti mohou výrazně ovlivnit kvalitu spoje.

Podrobné informace sdělí operátorka:

VoIP: 464 620 701
Mob: 775 606 710
internet@tyhan.cz

V případě zájmu Vás po telefonické domluvě navštíví náš technik za účelem vyhodnocení možnosti připojení. Na základě zjištěných informací sdělí technik upřesněnou cenovou nabídku. Termín realizace je vždy po dohodě s klientem. Dodací lhůty jsou cca 2dny.